Projektowanie i produkcja urządzeń elektronicznych

Krótka historia firmy

Marka FeniksTech jest własnością firmy soft-serwis.
Firma powstała w 2008 roku jako seriws nawigacji i komputerów. Z biegiem czasu okzało się jednak, że potrzeby naszych klientów są wieksze, na szczęście nasze możliwości również. Dlatego z czasem rozszerzyliśmy serwis od programowanie układów ( obecnie ponad 100.000 układów ), serwis laptopów, lutowanie układów BGA, telefony komórkowe, sprzęt RTV oraz sprzęt audio, a nawet cyfrowe aparaty fotograficzne i kamery.

Powiększenie wachlarza usług ciągnie za sobą konieczność rozwoju serwisu oraz zaopatrywanie się w coraz to nowsze narzędzia.
Z czasem okazało się, że nie wszytsko co jest nam potrzebne do wykonywania napraw lub znacznie by nam je ułatwiło da się kupić i dlatego zaczęliśmy dostosowywać dostępne urządzenia do naszych potrzeb, a w ostatnim czasie postanowiliśmy samodzielnie projektować i produkować urządzenia elektorniczne.

Zaczęło się od urządzeń przydatnych przy pracach na serwisie, z czasem doszły urządzenia przydatne w samochodach, z których korzystają serwisanci. Docelowo pewnie w oferie znajdą się urządzenia powszechnego użytku przydatne w każdym domu. Musimy tylko pomyśleć czego jeszcze nie wyprodukowano - nie zajmujemy się kopiowaniem cudzych rozwiązań.

Przy projektowaniu kolejnego urządzenia okazało się, że to co produkujemy dla siebie możemy zaoferować innym. Tak powstala marka: FeniksTech.

Produkty pod tym logo cechują się trwałościa oraz spełniają wszytskie normy dla urządzeń w swojej klasie. Każde urządzenie zanim zostało przeznacozne do produkcji było testowane w sposób wykraczający poza normalne warunki pracy dla jakich zostało zaprojektowane.

Urządzenia marki FeniksTech są produkowane w Polsce w małych seriach. Dzięki temu możemy zagwarantować trwałość oraz poprawność działania każdej dopuszczonej do obrotu partii.

Informacje
**************************

Poszukujemy pomysłów
na nowe urządzenia.

**************************Obudowy dla urządzeń FeniksTech
projektuje i wykonuje firma: